Arexim Packaging Stand CB 742
Address: ul. Wolczynska 133 Iok. 440, 01-919 Warszawa, Poland
Tel.: +48 22 663 09 31
Fax: +48 22 663 08 21
E-mail: info@packing.pl; sales @packing.pl
Website: www.centrumopakowan.com

Centrum Opakowań to platforma z opakowaniami aluminiowymi, szklanymi oraz z tworzyw sztucznych, dostosowanych do potrzeb jak polskich, tak i zagranicznych firm kosmetycznych.

Na naszej stronie znajdą Państwo najnowsze wzory funkcjonalnych i eleganckich opakowań z całego świata. Oferujemy butelki, słoiki, dyspensery, wszelkiego rodzaju zamknięcia i wiele innych opakowań. Wykonane z wysokiej jakości plastiku.

Wyróżnia nas na rynku:
  • Kontrola jakości – każde zamówienie jest sprawdzane przez nasz dział kontroli jakości. Sprawdzamy szczelność, pasowanie, siłę nakręcania nakrętek, opór otwierania nakrętek flip-top, odcienie kolorów;
  • Szybka dostawa z magazynu w Warszawie – czas realizacji zamówienia do 3 dni roboczych;
  • Wieloletnie doświadczenie i rozbudowana sieć sprawdzonych kontaktów z polskimi i zagranicznymi producentami opakowań. Wszystkie formalności celne i działalność logistyczną prowadzimy sami w imieniu naszej firmy, oszczędzając czas i pieniądze klienta;
  • Posiadamy unikatową na rynku polskim ofertę w postaci platformy biznesowej w której klient może wybrać ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.
 
Back to Exhibitor List