Univar Polska Sp. z o.o. Stand 520
Address: ul. Połczyńska 70, 01-337 Warszawa, Poland
Tel.: +48 222 793 500
Fax: +48 222 793 565
Website: www.univar-personal-care.com/

Univar, międzynarodowy dystrybutor i dostawca surowców m.in. dla branży kosmetycznej, posiada trzy laboratoria techniczne działu Personal Care w Kairze, Dubaju i Brukseli. W czerwcu 2016 roku, otworzył nowe techniczne centrum rozwoju, skierowane dla klientów branży kosmetycznej z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Najnowsze laboratorium mieści się w Wersalu we Francji, na terenie kampusu ISIPCA, wiodącej instytucji studiów podyplomowych w tematyce kosmetyków, perfum, i kompozycji zapachowych.
Univar, łącząc unikalną obsługę i wsparcie techniczne, oferuje klientom najlepsze innowacje kosmetyczne.

Personal Care jest kluczowym segmentem działalności firmy Univar. Zespół Univar Personal Care oferuje globalny zasięg i niespotykaną wiedzę na temat surowców chemicznych, dostarczanych za pośrednictwem rozbudowanej sieci specjalistów technicznych. Możliwości sprzedażowe i logistyczne dają Univar Personal Care pozycję lidera w branży. Wsparcie techniczne dedykowanego zespołu specjalistów dostarcza niezawodne rozwiązania dla klientów zlokalizowanych w Warszawie, Istambule, czy w samym sercu branży kosmetycznej - Paryżu.

Założona w 1924 roku, firma Univar jest globalnym dystrybutorem specjalistycznych i bazowych chemikaliów od ponad 8000 producentów z całego świata. Univar skupia ponad 700 obiektów dystrybucyjnych w całej Ameryce Północnej i Łacińskiej, Europie, Azji i Pacyfiku.
Dzięki szerokiej ofercie produktów i rozwiązań logistycznych, głębokiej wiedzy technicznej i rynkowej, Univar poprzez jeden z najbardziej rozbudowanych systemów dystrybucyjnych na świecie dostarcza rozwiązania dostosowane dla najbardziej wymagających klientów.
 
Back to Exhibitor List